HİZMETLERİMİZ

FASON BORU LAZER KESİM

2018 Model Fiber Boru Lazer Makinamız ile Boru Kesim ve İşleme işlemleriniz daha önce görmediğiniz Hızda - Kalitede ve Düşük Maliyet ile Fason Boru Lazer Kesim Yapmaktayız

FASON SAC LAZER KESİM

lazer kesim , fason lazer kesim , fiber lazer kesim , ankara lazer kesim , lazer kesim ostim ,

2018 Model Fiber Sac Lazer Makinamız ile Fason Sac Kesim ve Malzemeli Sac Kesim işlemlerinize Hızlı - Kaliteli ve  Düşük Maliyetli Fason Sac Lazer Kesim Hizmet Vermekteyiz.

FASON BORU - PROFİL BÜKÜM

BORU PROFİL BÜKÜM

Büküm Deformasyonu ve  Dış Yüzey Çizikleri Olmadan 2018 Model Tam Otomatik CNC Boru Büküm ve NC Profil Büküm Tezgahlarımız ile Fason Boru-Profil Büküm Hizmeti Vermekteyiz.

HASSAS SAC BÜKÜM

Hasas Büküm

Gerçek Hassasiyet.Hemde yüzeyde büküm izi olmadan. Artık Mümkün ! 2018 Model Hasas Büküm Makinamız ile Fason Sac Büküm Hizmeti Vermekteyiz.       

CNC İŞLEME-FREZE-TORNA

CNC İŞLEME , FREZE , TORNA , İŞLEME , MILLING , DRILLING , CUTTING , cnc milling, cnc driling ,cnc

Geniş CNC İşleme Makina Parkımız Sayesinde En ufak parçalarınızdan En Uzunlarına İşleme Cad çizimleri hazırlanarak Uzman Operatörler ile  Kaliteli Fason CNC İşleme Hizmet Vermekteyiz.

ALUMİNYUM KAYNAKLI İMALAT

ALUMİNYUM KAYNAK , ARGON KAYNAK , ALUMINIUM WELDING , aluminyum kaynaklı imalat , kaynak , argon

Alüminyum - Paslanmaz Malzeme Kaynağı konusun da iddialıyız. TIG ve MIG kaynak methotları ile güçlü ve görsel güzelliğe sahip Fason Kaynaklı İmalat Hizmeti Vermekteyiz

ÇELİK KAYNAKLI İMALAT

çelik kaynak , çelik kaynaklı imalat , gazaltı kaynağı , gazaltı ,gaz altı kaynak, ankara kaynak

Kaynak işinde yılların deneyimi ve uzman personele sahibiz. Tüm kaynak methotlarını çok iyi biliyoruz ve  geniş makine parkımız sayesinde sizin ürününüze göre gereken methot'da Fason Çelik Kaynaklı İmalat Hizmeti Vermekteyiz.

ROBOTİK CMT ADVANCE

robotlu kaynak, robot kaynak , welding with robots , kuka robot , yaskawa robot , fronius , kuka

CMT Advance Teknolojisi Soğuk Kaynak yapabiliyoruz. Bu sayede incecik malzemelerinizi bile robotlar yardımıyla kaynata biliyoruz. Düşük Maliyetli Hızlı ve Kaliteli Fason Robot Kaynak Hizmeti Vermekteyiz.

ROBOT HATLARI İLE SERİ İMALAT

Seri işiniz mi var ? Daha ucuza daha kaliteli daha hızlı ürün mü tedarik etmek istiyorsunuz? Tam adresindesiniz ! Bizimle irtibata geçin Okursoy AS olarak Fason Robotlu Üretim hattınızda ürünlerinizi üretelim.

PROJE TASARIMI

proje , tasarım , proje tasarımı , design project , design , project , special project , özel proje

Deneyimli Ekibimiz Sizin İçin Ürününüzün Tasarımında Yardımcı Olsun.

ALUMİNYUM EXTRUSION PROFİL

aluminium profil , aluminium , aluminyum profil , aluminyum ekstrüzyon , alu profil kaynaklı imalat

Aluminyum Ekstrüzyon Profil ihtiyaçlarınız da rekabetci fiyatlar sunabiliriz. Boyalı  - Eloksallı -  6063 kalite veya 6082 kalite. Geniş tedarikci ağımızdan faydalanın. Hemen Teklif Alın !

ÖZEL BORU-KUTU PROFİL-SAC

özel , özel boru , özel kutu profil , özel sac , ithal boru , ithal sac , ithal kutu profil

Müşterilerin soruları varsa, bizim de yanıtlarımız var. Tedarikin de  En sık  sorun yaşadığınız profilleri sizin için ithal edelim. Böylece herkes kazançlı olsun.